Zasady Użytkowania

Lean Vision oferuje usługi sprzedaży książek i kursów e-learning na stronie leanvision.com.pl oraz na stronie leanvision.com. Inne usługi informacyjne połączone ze stronami sprzedaży znajdują się pod adresami: lean.pl oraz leanvision.pl, ogólnie nazywanymi serwisem Lean Vision.

Korzystając z serwisu Lean Vision zgadzasz się na poniższe warunki:

COPYRIGHT

Cała zawartość serwisu Lean Vision, taka jak tekst, grafika, logo, obrazy, cyfrowe pliki do pobrania jest własnością Lean Vision i są chronione przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie. Kopiowanie materiałów bez pisemnej zgody Lean Vision jest zabronione.

REGULAMIN – KURSY E-LEARNING

Kursy e-learning składają się z materiałów szkoleniowych w formie slajdów z informacjami na dany temat i egzaminu jednokrotnego wyboru. Po dokonaniu zakupu, zapewniamy dostęp do materiałów szkoleniowych przez wyznaczony okres czasu. Dostęp ten jest blokowany w momencie rozpoczęciu egzaminu.

Po ukończeniu kursu wyślemy Ci certyfikat na podany w formularzu rejestracyjnym adres. W przypadku wyboru kursu z certyfikatem elektronicznym, będzie on udostępniony na twoim koncie od razu po ukończeniu kursu. Jeżeli nie zdasz testu, możesz wykupić egzamin poprawkowy nieograniczoną liczbę razy.

Jeżeli korzystasz z naszej usługi e-learning, jesteś odpowiedzialny za utrzymanie w tajemnicy swojego konta i hasła. Użytkownik zgadza się przyjąć odpowiedzialność za wszystkie czynności wykonywane w ramach swojego konta. Lean Vision zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usług oraz rozwiązania kont.

Jeśli nie spodoba Ci się kurs, możesz od niego odstąpić i otrzymasz zwrot wpłaty. Warunkiem odstąpienia jest nie rozpoczęcie egzaminu. Po rozpoczęciu testu, sprzedaż jest uznana jako ostateczna i zwrot nie ma w tym przypadku zastosowania.

Płatność za kursy można realizować kartą kredytową lub przelewem. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@leanvision.com.

REGULAMIN – SPRZEDAŻ KSIĄŻEK

Sklep sprzedaje własne opublikowane książki, produkty wspomagające wdrożenie Lean Management oraz książki opublikowane przez inne organizacje. Książki wysyłane są listem priorytetowym w przeciągu 48 godzin od daty opłacenia zamówienia. Koszt przesyłki zawarty jest w cenie książki, chyba że zaznaczone inaczej. Płatność za książki można realizować kartą kredytową lub przelewem.

Jeśli nie spodoba Ci się zamówienie, po prostu zwróć je w przeciągu 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru w nieużywanym stanie lub usunięcie plików elektronicznych z komputera. Lean Vision pokrywa koszty przesyłki zwrotnej. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@leanvision.com.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Lean Vision szanuje własność intelektualną innych. Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, prosimy o kontakt na adres info@leanvision.com.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zaakceptowanie niniejszych Zasad Użytkowania jest równoznaczne ze zgodą na warunki zawarte w Polityce Prywatności.